Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

25 nieuwe trailers voor Visbeen Transport

De afgelopen maanden werden er flink wat nieuwe trucks toegevoegd aan de vloot van Visbeen Transport. Sinds twee weken is het daarnaast een komen en gaan van splinternieuwe trailers op de werf van het transportbedrijf, gevestigd te Nieuwe Tonge. 25 trailers komen er in totaal, waaronder 15 dual temp en 10 huckepack. Bijzonder is dat een aantal trailers beplakt wordt met nieuwe reclame.



De 15 dual temp trailers zijn uitgerust met Carrier koeling. 5 van deze trailers zijn daarnaast voorzien van een laadklep. De 10 huckepack trailers hebben een Schmitz Cargobull koelmachine. Beide producenten van de koeling hebben duurzaamheid en efficiëntie hoog in het vaandel, wat belangrijk is voor Visbeen Transport.

De 10 huckepack trailers worden beplakt met de nieuwe wereldwijde merkidentiteit van Lamb Weston. Lamb Weston/Meijer laat met deze huisstijl zien dat ze naast de verkoop van frites en andere hoogwaardige aardappelproducten altijd op zoek is naar inventieve oplossingen om zo waarde toe te voegen aan de business van haar klanten. Deze boodschap zal door heel Europa te zien zijn op de trailers van Visbeen. Ook één dual temp trailer wordt beplakt met de nieuwe reclame.

De nieuwe trailers worden gefaseerd in gebruik genomen. De eerste trailers, met en zonder reclame, zijn nu al op de weg te spotten.

Bron: Visbeen Transport

Publicatiedatum: