Eind februari 2013 is Qizini Liessel overgenomen door het huidige management. Dit nieuwe bedrijf gaat zelfstandig verder onder de naam Conveni (spreek uit: Kon-vie-ni). Met deze naamswijziging geeft Conveni verdere invulling aan de uitvoering van haar strategie. Conveni is met de productgroepen verse pizza, sauzen & soepen, maaltijden, maaltijdcomponenten en bami/nasi snacks internationaal vertegenwoordigd en zal deze positie in de komende jaren verder uitbouwen. Managing Director Wiebe Visser: "We hebben de afgelopen periode aangetoond dat we in staat zijn het bedrijf op eigen kracht voort te zetten en beter in staat zijn onze bestaande en nieuwe klanten te bedienen met onze bestaande én met nieuwe concepten."
Conveni, making food convenient
Conveni is direct afgeleid van convenience. Deze naam is het bedrijf op het lijf geschreven. Als expert in convenience food produceert Conveni sinds jaar en dag gemaksvoeding. Lekker voor thuis of gemakkelijk voor tussendoor. Zodat de consument er iedere dag weer van kan genieten. "Making food convenient", dat is wat Conveni doet.Als convenience-food-expert is het de missie van Conveni om eerlijke, authentieke en gezonde voedingsproducten te produceren die smaken alsof ze thuis zijn gemaakt. Alleen als de zekerheid er is dat het beste resultaat is bereikt, wordt er de naam Conveni aangehangen. De C van Conveni, als zegel van kwaliteit en versheid.
Over Conveni
Conveni is een producent van een hoogwaardig productassortiment van ambachtelijk verse pizza's, sauzen & soepen, maaltijden, maaltijdcomponenten en bami/nasi snacks. Bij Conveni werken ongeveer 120 mensen en de onderneming levert sinds jaar en dag aan toonaangevende (internationale) retailorganisaties, foodservice klanten en industrie. Conveni is elke dag bezig om nieuwe foodconcepten te ontwikkelen met en voor haar klanten.Kijk voor meer informatie over Conveni, haar producten en manier van werken op de gloednieuwe website: www.conveni.nl