Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Lagere productie bevroren erwten

Bevroren kersen en bramen schaars voor verwerkers

Volgens informatie van de analisten van 'Fruit-Inform' is er in de Russische en Poolse verwerkingsindustrie grote vraag naar bevroren kersen en bramen. Er is een tekort als gevolg van zware weersomstandigheden. De vraag naar diepgevroren bessen, groenten en fruit is dit jaar aanzienlijk gestegen, ook hebben de prijzen de neiging om te groeien.

Onder andere categorieën, is er een goede vraag. Dit geldt bijvoorbeeld voor bevroren erwten en mais. De verwachting is dat de productiviteit dit jaar in veel Europese landen lager zal uitvallen. Hierdoor voorspellen de experts van Fruit-Inform dat verschillende producenten van ingeblikte groenten problemen zullen krijgen bij de uitvoering van leveringsopdrachten, waardoor de prijzen zullen blijven stijgen.

De vraag naar bevroren frambozen is op dit moment vrij matig, terwijl de vraag naar bevroren blauwe bessen, bosbessen en pruimen goed is.