Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Interim-CEO Jumbo spreekt voor het eerst franchisers toe

Tom Heidman, de nieuwe interim-ceo van Jumbo, sprak voor het eerst tijdens de Jumbo on Tour-bijeenkomst, waar hij zich voorstelde aan ondernemers en winkelmanagers. De bijeenkomst richtte zich op de commerciële plannen van Jumbo, waaronder het paasassortiment en het nieuwe huismerk om de kloof tussen private labels en A-merken te verkleinen, meldt Distrifood.

Heidman benadrukte dat Pasen een belangrijk moment wordt voor het herstel van de formule. De zoektocht naar een permanente CEO gaat door. Het supermarktbedrijf is ook op zoek naar nieuwe commissarissen. Antony Burgmans en Wilco Jiskoot treden na 16 jaar in functie terug. Lees hier meer.

Publicatiedatum: