Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Tweede editie

Fruit Attraction São Paulo van start

Dinsdag is in São Paulo de Braziliaanse editie van Fruit Attraction van start gegaan. Het evenement, gezamenlijk georganiseerd door Ifema Madrid en Fiera Milano Brasil, viert zijn tweede jaar met een flinke groei in oppervlakte en aantal standhouders.

Volgens de organisatoren is de beurs in omvang verdubbeld ten opzichte van de vorige editie. De verwachting is dat er ongeveer 18.000 bezoekers komen gedurende de drie dagen dat de beurs plaatsvindt. Er zijn bedrijven aanwezig uit meer dan twintig landen en vertegenwoordigers uit acht Braziliaanse deelstaten. Het doel is om São Paulo te positioneren als een belangrijke ontmoetingsplek voor de AGF-sector in de regio.

Klik hier om de fotoreportage van de openingsceremonie te bekijken

© Diana Sajami | AGF.nl

Tijdens de openingsceremonie benadrukte Fabio Angelo Bonassi van de Braziliaanse promotiedienst voor mkb Sebrae, dat de fruitsector van nationaal belang is. Hij sprak zijn steun uit voor initiatieven die de handel en technische uitwisseling met andere landen bevorderen, vooral met Europa.

© Diana Sajami | AGF.nl

Armando Júnior van het Secretariaat voor Economische Ontwikkeling van São Paulo liet weten dat de stad zich verder wil profileren als een belangrijk centrum voor agrovoedingsbeurzen. De focus ligt op het versterken van zowel de teelt als de export van fruit.

© Diana Sajami | AGF.nl

Het evenement wordt ondersteund door brancheorganisaties als Abrafrutas en ApexBrasil. Er wordt veel verwacht van de beurs, met kansen op nieuwe zakelijke contacten en het versterken van bestaande relaties met internationale kopers.

De beurs duurt drie dagen en biedt een gevarieerd programma. Bezoekers kunnen deelnemen aan netwerksessies, presentaties en workshops over innovatie en technologie in de AGF-sector.

Klik hier om de fotoreportage van de openingsceremonie te bekijken