Per 1 april 2025 worden de bedrijfsactiviteiten van Boogaard International, biologische grondstofleverancier voor duurzame verwerkers, volledig overgenomen door BD-Totaal. Deze overname betekent voor BD-Totaal, groothandel van biologische producten voor het foodservicekanaal, een flinke verbreding van de huidige activiteiten, zo geven ze aan.
© BD-TotaalPeter Lamet en Hanneke Alofs in de koelcel van de locatie in Uden. In hun handen grootverpakkingen voor het foodservicekanaal.
Overnamepartner die past bij visie en werkzaamheden
Boogaard International is een bekende naam in de markt voor bewuste en duurzame grondstoffen. Na het overlijden van vader Jos en ook het vertrek van moeder Ellen, heeft dochter Hanneke Alofs als derde generatie het bedrijf overgenomen. Hanneke wil zich gaan richten op werkzaamheden buiten de organisatie en heeft in BD-Totaal een overnamepartner gevonden die past bij de visie en werkzaamheden van Boogaard International.
Voldoen aan groeiende vraag bij klanten in foodservicekanaal
BD-Totaal richt zich als groothandel met een totaalassortiment biologische producten op horeca, zorg, kinderdagverblijven en bakkers. Peter Lamet (directeur BD-Totaal): "Wij merken dat de markt van bewuste voeding flink in de lift zit. Met de toevoeging van de activiteiten van Boogaard, zijn wij in staat onze klanten in het foodservicekanaal nog beter van dienst te zijn en daarmee onze positie verder te verstevigen. Zo breidt ons assortiment fors uit. Wij kennen Boogaard International al jaren en zijn vereerd dat Hanneke ons deze overname toevertrouwt."
BD-Totaal wil de huidige activiteiten van Boogaard International vooralsnog op de huidige manier voortzetten. Ook de huidige locaties in Uden en Waspik worden gehandhaafd. De vaste medewerkers van Boogaard International gaan in dienst bij BD-Totaal. Op de lange termijn gaat BD-Totaal op zoek naar de synergiemogelijkheden die deze overname haar biedt.
Voor meer informatie:
Peter LametBD-Totaal
Tel.: 06 25 04 57 47
peter@bd-totaal.nl
www.bd-totaal.nl