Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

108 kilo cocaïne onderschept tussen lading bananen

Bij een douanecontrole op woensdag 9 juli bij een fruitbedrijf in Breda is 108 kilo cocaïne ontdekt. De cocaïne, die verstopt was in een lading bananen, was afkomstig uit Ecuador en bestemd voor verder transport naar Spanje.

De verdovende middelen waren verstopt in houten blokken binnenin de pallets, onder de dozen met fruit. Uiteindelijk bleek dat in alle pallets cilindervormige pakketjes met cocaïne zaten. De Douane en politie werkten ter plaatse goed samen bij het veiligstellen en opruimen van de drugs.

Bron: OM